הסיפור שלנו

"לילו יהלומים" נולדה במפגש משפחתי של ארבע האחיות למשפחת צרור ובנותיהן, שבט נשי חם ומלוכד. הדיון סביב שולחן האוכל נסב על הפנטזיה המתמשכת של האחיות מיכל הנסי וטלי צרור לשיתוף פעולה מקצועי, כזה שיאחד את היכולות של שתיהן: טלי היא המייסדת והבעלים של אחת מסוכנויות הדיגיטל המצליחות בישראל, ומיכל היא חברה מורשית ותיקה בבורסת היהלומים ברמת גן בעלת רישון לעיסוק במסחר ביהלומים.

סיעור המוחות המשפחתי הוביל לפלטפורמת אונליין חדשה למכירת תכשיטי יהלומים. טלי: "גדלנו במשפחה מרובת נשים והחינוך שקיבלנו היה לעצמאות, נדיבות, הוגנות וגישה חיובית לחיים. תמיד היינו קרובות ו'לילו יהלומים' נותנת לנו הזדמנות מופלאה לנהל עסק יחד, באופן שמשקף את הערכים המשותפים לשתינו: איכות גבוהה במחיר הוגן (וללא ניצול בתהליך הייצור), משלוח מהיר ושירות מכל הלב".

כיום אנחנו חברת בוטיק מהמובילות בתחום התכשיטים והיהלומים, ואנו מאמינות בהגינות והוגנות כלפי לקוחותינו. מטרתנו היא לספק ללקוחותינו תכשיטים יוקרתיים ברמה הגבוהה ביותר ולכן אנו משקיעות מאמץ רב בבחירת החומרים ובתהליכי הייצור כדי להבטיח איכות וברק לאורך זמן.

היהלומים ואבני החן שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית, ואנו דואגים לוודא שכל תכשיט עובר בדיקות מדויקות כדי לוודא את איכותו. אנו גאים באמינות של מוצרינו, ולכן אנו מציעים ללקוחותינו אחריות של 10 שנים על כל תכשיט שהם רוכשים.

לקוחותינו מוזמנים להנות מניקוי תכשיטים פעם בשנה ללא עלות נוספת. אנו מבינים כמה חשוב לכם לשמור על התכשיטים שלכם במצב הטוב ביותר ולכן אנחנו מספקים לכם שירות ייחודי זה.

שירות לקוחות אישי ונעים הוא ערך חשוב בעינינו. צוות השירות שלנו מוכן לסייע ולעזור בכל שאלה או בעיה שתהיה לכם במהלך הרכישה או בשימוש בתכשיטים שרכשתם.

אנחנו מאמינות שלכל אישה יש סיפור ייחודי. ואנחנו מאמינות שכל תכשיט צריך לשאוף לספר את הסיפור הזה.

אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בבורסת היהלומים כדי להתרשם ממבחר התכשיטים היקרים והמקוריים שלנו. צוות המכירות שלנו ישמח להדריך ולעזור לכם במציאת התכשיט המושלם שישדרג כל אירוע ותקופה בחייכם.

צרו קשר 0545558823