אבן האמרלד – יוקרתית, ירוקה ומרהיבה

אמרלד היא אחת מהאבנים היקרות והיפות ביותר בעולם. היא נחשבת לאבן המרהיבה של הטבע, והמון אנשים מעריצים אותה בגלל צבעה הייחודי והברק הטבעי שלה. אבן האמרלד היא סוג של בריל, המצויה בטבע בצורה טבעית. צבע האמרלד הירוק מגוון מאוד, מהגוון הירוק הבהיר והמרענן עד לגוון ירוק כהה ועמוק.

ערכה של האמרלד עשוי להשתנות בהתאם לגוון הצבע, הברק, הגודל וטיב האבן.

 

טווח המחירים של אבן חן אמרלד משתנה בהתאם למספר גורמים כמו גודל האבן, טיבה, צבעה, שקיעותיה והמקום ממנו הגיעה.

יחד עם זאת, אבן חן אמרלד בגוון פחות יקר ועם שקיעות יכולה להיות יחסית זולה וזמינה גם לאנשים עם תקציב יותר מוגבל.

המחירים של אמרלדים יכולים להשתנות מאוד, תוך כדי מצב השוק ותנודות דרישה. נכון לשנת 2021, מחיר אמרלד עשוי להתחיל מכמה מאות דולרים לקראט ולעלות עד לאלפי ועשרות אלפי דולרים לקראט. חשוב לציין כי אמרלדים במידות גדולות ובאיכות גבוהה נדירות יותר ולכן יכולות להיות מאוד יקרות.

אנו בלילו תכשיטים, גאים להיות מומחים בעולם אבני החן והיהלומים. עם שנות ניסיון רבות בתעשיית היהלומים והתכשיטים, אנחנו מבינים את חשיבות אבן החן המושלמת והיהלום המדהים ליצירת תכשיט שישדרג כל לוק. צוות המומחים שלנו נכון ללוות אתכם בכל שלב בתהליך, מבחירת האבן המתאימה ועד לעיצוב תכשיט המותאם אישית. אנו משתמשים במקורות האיכותיים ביותר ובטכניקות מתקדמות על מנת ליצור תכשיטים נדירים ואיכותיים. 

בחירה באמרלד כתכשיט משמעותי יכולה להעניק לכם הופעה מרשימה ולהשלים כל לוק בצורה ייחודית. מקווים לראותכם בסטודיו שלנו ולעזור לכם למצוא את האבן המושלמת שתלווה אתכם לדורות.

צרו איתנו קשר לקביעת פגישה אישית במשרדינו. 0545558823